languages
menu

Tenerife Kompassi saaretuurid

Kümnes hooaeg: 2019 sügisest 2020 kevadeni (oktoober-aprill).

TENERIFE KOMPASSI saaretuuri sammasteks on vaatamisväärsused, mida külastamata on patt Tenerifelt ära minna. Nendeks on saare keskel kõrguv El Teide vulkaan, Los Gigantese kaljude vahele peidetud Masca ehk «piraadi» küla samanimelises orus, La Orotava linn oma kanaaride arhitektuuri tippnäidetega ja viimaks saare idarannikul asetsev Candelaria linnake, mille keskväljakul asuvas basiilikas on varjul kanaaride kaitsepühak Candelaria Neitsi (ka musta madonnana tuntuks saanud), kelle rahu valvavad ookeani kaldale rivistatud saare viimaste kuningate pronkskujud.

Tuurist lähemalt.

Broneeri kohad Kompassi saaretuurile!

Eesti saun ookeani kaldal

EESTI SAUN NÜÜD KA TENERIFEL! Saunapakett 8-le inimesele maksab 250 eurot ja hinnas sisaldub: transfeer teie majutuspaigast sauna ja tagasi, kolm tundi leiliruumi temperatuuril 90 kraadi, Eestist pärit kaseviht, magevesi loputamiseks, saunalinad ja -rätikud, saunajoogid, kohalikud suupisted, võimalus kasutada gaasigrilli (ja loomulikult looduslik bassein - Atlandi ookean). Juhul kui seltskond on suurem kui 8 inimest, siis iga lisanduv täiskasvanu maksab 30 eurot.

Broneeri saunapakett!

 

Mäeluba El Teidele

Hispaania kõrgeim tipp (3718m) - El Pico del Teide - on kahtlemata Tenerife saare olulisemaid vaatamisväärsusi. Funikulöör viib teid kaheksa minutiga 3555 meetri kõrgusele, kuid vulkaanikraatri uudistamiseks, milleni jääb veel 163m, läheb teil vaja nn. mäeluba, mille saate tellida SIIT ning seejärel ärge unustage seda kahes eksemplaris välja printida.

Loe veel: Tenerife maamärk - Pico del Teide.

 

Matk läbi Masca kanjoni

Matkaks läbi Masca kanjoni tuleb varuda terve päev. Hommikul 8.30 võetakse teid majutuse eest bussi peale ning sõit jätkub üle mägede orus peituva kunagise piraatide külani. Järgneb jalgsimatk läbi kanjoni kuni ookenini, kust sõidetakse delfiinide seltsis laevaga Los Gigantesesse ja möödutakse kivihiiglastest - Gigantese kaljudest. Merereisi lõppedes ootab sadamas buss, mis sõidutab teid majutuse juurde tagasi. Hinna sees on matkavarustus: saapad, seljakott, kepid. Ka pakutakse sama raha eest piknikku kerge einega ja karastusjookidega, laevasõidust rääkimata.

Väljumised

8.30 (teisipäeval ja reedel)

Hind

49,00 €

Lapsele

24,50 €

 

Teemapargid ja muu meelelahutus

Online-broneerimine Tenerife Kompassi reisipuhvetis!

 


Huvitavat

Saarest

Huvitavat

Kinnisvara Tenerifel 

 

 

 

galleryapart

© 2012-2021 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.