languages
menu

Ookeanireis Atlandil vaalade ja delfiinide seltsis

Kui sind ahvatleb mereseiklus, tahad seilata samades vetes, kus meresõitja Kolumbus aastasadu tagasi; kui tahad näha vaalu ja delfiine nende looduslikus keskkonnas, siis astu julgelt pardale!

EDENI OOKEANIREIS
Ookeanireisiks katamaraanil EDEN pakume kahte võimalust:
✓ Kestusega 3 tundi, algusega 13:15. Hind täiskasvanule 37 eurot ja lapsele (5-11 aastat) 18,50. Hind sisaldab ka transfeeri teie majutuspaigast Puerto Coloni sadamasse. Hinna sees on reisi ajal pakutav kerge eine ja joogid (vesi, karastusjoogid, õlu). Kohtutakse vaaladega ja kui läheb ootuspäraselt, siis ka delfiinidega ning tehakse peatus ujumiseks / snorgeldamiseks.
✓ Kestusega 2 tundi, algusega kell 11:00 või 16:15. Hind täiskasvanule 27 eurot ja hinnaks lapsele (5-11 aastat) on 18,50. Hind sisaldab ka transfeeri teie majutuspaigast Puerto Coloni sadamasse ja hinna sees on reisi ajal pakutavad joogid (vesi, karastusjoogid, õlu). Reisi ajal saab nautida vaalade ja sageli ka delfiinide seltskonda.

JAHIREIS EESTI KAPTNIGA
Ookeanireisiks jahil WESIPRUUL pakume samuti kahte võimalust:
✓ Kestusega 4-5 tundi. Hind täiskasvanule 50 eurot ja lapsele 25 eurot (4-11 aastat). Hind sisaldab ka transfeeri teie majutuspaigast Las Galletase sadamasse ja tagasi. Las Galletase sadamast sõidetakse välja kell 11:00. Reisi ajal pakutakse lõunasööki ja jooke (vesi, karastusjoogid, õlu, vein). Kohtutakse vaaladega ja kui veab, siis ka delfiinidega ning tehakse peatus ujumiseks ja snorgeldamiseks.
✓ Privaatreis jahil Wesipruul, kui soovid ookeanireisi nautida ainult oma seltskonnaga. Kestus kuni 6 tundi, väljasõit Las Galletase sadamast kell 11:00. Reisi ajal pakutakse lõunasööki ja jooke (vesi, karastusjoogid, õlu, vein). Kohtutakse vaaladega ja hea õnne korral ka delfiinidega. Transfeer sadamasse ja tagasi teie peatuspaika. Privaatreisi soovi korral küsi meilt pakkumist!

Tähelepanu! Meilt broneerides ei kaasne ettemaksu ega broneerimistasu!

Broneeri ookeanireis Atlandil

KALALE JARIGA!

Tenerife San Juan kalastusreise korraldab kapten Jari paadiga M/Y Forena.

Väljumised Los Gigantese sadamast.

4-tunnine kalastusreis maksab 75 eurot inimese kohta. Kaasareisijatele 50 eurot. Kapten tuleb teie majutuskohta ja viib sadamasse ning pärast kalastusreisi toob tagasi. Hinnad sisaldavad varustust, sööta, jooke ja teadagi kala ning päikest!

Broneeri kalastusreis Jariga!


 

San Juan kalastusreisid Facebookis.

Vaata ka San Juan kalastusreiside kodulehte.

Jahireis ühendatud sukeldumisega

Reis kestab 4 - 5 tundi ja hõlmab sukeldumist kogenud instruktori käe all.
Vaid 85 eurot inimese kohta (eksklusiivne jahireis + üks sukeldumine 35 - 40 minutit).

Algajatele 115 eurot, mis sisaldab lisaks jahireisile vahetult enne sukeldumist professionaalset koolitust + sukeldumist 30 minutit.

Ka on hinna sees kasutatav varustus ning kapteni poolt jahil pakutav kõhukinnitus ja joogid.

Iga järgnev sukeldumine (soovi korral) reisi ajal lisab hinnale 35 eurot.

Broneeri jahireis sukeldumisega

 

Huvitavat

Saarest

Huvitavat

Kinnisvara Tenerifel 

weather

 

 

Untitled Document

 

 

 

 

galleryapart

© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.