languages
menu

Ookeanireis Atlandil vaalade ja delfiinide seltsis

Kui sind ahvatleb mereseiklus, tahad seilata samades vetes, kus meresõitja Kolumbus aastasadu tagasi; kui tahad näha vaalu ja delfiine nende looduslikus keskkonnas, siis astu julgelt pardale!

EDENI OOKEANIREIS
Ookeanireisiks katamaraanil EDEN pakume kahte võimalust:
✓ Kestusega 3 tundi, algusega 13:15. Hind täiskasvanule 37 eurot ja lapsele (5-11 aastat) 18,50. Hind sisaldab ka transfeeri teie majutuspaigast Puerto Coloni sadamasse. Hinna sees on reisi ajal pakutav kerge eine ja joogid (vesi, karastusjoogid, õlu). Kohtutakse vaaladega ja kui läheb ootuspäraselt, siis ka delfiinidega ning tehakse peatus ujumiseks / snorgeldamiseks. Broneerimine SIIN.
✓ Võimalus on valida ka Edeni 2-tunnine ookeanireis, mis algab kell 11:00 ja 16:15. Sisaldab samuti transfeeri teie majutuspaigast Puerto Coloni sadamasse ja hinna sees on reisi ajal pakutavad joogid (vesi, karastusjoogid, õlu). Reisi ajal saab nautida vaalade ja sageli ka delfiinide seltskonda. Edeni 2-tunnise ookeanireisi saad onlines broneerida SIIN. Või saada meile PÄRING.

JAHIREIS EESTI KAPTENIGA
Ookeanireisiks jahil WESIPRUUL pakume kahte võimalust:
✓ Kestusega 4-5 tundi. Hind täiskasvanule 50 eurot ja lapsele 25 eurot (4-11 aastat). Hind sisaldab ka transfeeri teie majutuspaigast Las Galletase sadamasse ja tagasi. Las Galletase sadamast sõidetakse välja kell 11:00. Reisi ajal pakutakse lõunasööki ja jooke (vesi, karastusjoogid, õlu, vein). Kohtutakse vaaladega ja kui veab, siis ka delfiinidega ning tehakse peatus ujumiseks ja snorgeldamiseks.
✓ Privaatreis jahil Wesipruul, kui soovid ookeanireisi nautida ainult oma seltskonnaga. Kestus kuni 6 tundi, väljasõit Las Galletase sadamast kell 11:00. Reisi ajal pakutakse lõunasööki ja jooke (vesi, karastusjoogid, õlu, vein). Kohtutakse vaaladega ja hea õnne korral ka delfiinidega. Transfeer sadamasse ja tagasi teie peatuspaika. Privaatreisi soovi korral küsi meilt pakkumist!

Tähelepanu! Meilt broneerides ei kaasne ettemaksu ega broneerimistasu!

Broneeri ookeanireis Atlandil

KALALE BLUEFINIGA!

Väljumised Puerto Coloni sadamast. Kalastusreisid toimuvad 9:00-12:30 ja 14:00-17:30.

Kolme ja poole tunnise kalastusreisi tavahinnaks on 60 eurot, kuid aeg-ajalt pakume ka soodushinda. Seega küsi meilt pakkumist! Hind sisaldab varustust, sööta, karastusjooke või õlut, kerget einet paadis ja loodetavasti ka kala!

Broneeri kalastusreis!
Jahireis ühendatud sukeldumisega

Reis kestab 4 - 5 tundi ja hõlmab sukeldumist kogenud instruktori käe all.
Vaid 85 eurot inimese kohta (eksklusiivne jahireis + üks sukeldumine 35 - 40 minutit).

Algajatele 115 eurot, mis sisaldab lisaks jahireisile vahetult enne sukeldumist professionaalset koolitust + sukeldumist 30 minutit.

Ka on hinna sees kasutatav varustus ning kapteni poolt jahil pakutav kõhukinnitus ja joogid.

Iga järgnev sukeldumine (soovi korral) reisi ajal lisab hinnale 35 eurot.

Broneeri jahireis sukeldumisega

 

Huvitavat

Saarest

Huvitavat

Kinnisvara Tenerifel 

weather

 

 

Untitled Document

 

 

 

 

galleryapart

© 2012-2021 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.