languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Kolmetoaline apartement Neptuno

Hind alates 65 eurot / öö*

 

Majutus kuni neljale

Pindala

85 m2

Tube

3

Terrassid

20 m2

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodi
Köök komplekteeritud
Dušš Autole koht garaažis

 

 

 

Kolmetoalise ehk kahe magamistoaga duplex-puhkusekorteri asukoht on parim, mida saare lõunarannikul võib soovida - ookeani esimene liin, vahetult Puerto Coloni jahisadama läheduses. Tegemist on prestiižse piirkonnaga ja majutus on vaid paar minutit jalutada lähimast supelrannast. Teadagi leidub lähipiirkonnast kõik vajalik - kauplused, kohvikud-baarid ja restoranid ning kaugel pole ka lõunaranniku soodsaimate hindadega suur supermarket Mercadona. Muljetavaldava ookeanivaatega apartemendis on avar elutuba väljapääsuga terrassile, täielikult komplekteeritud köögiosa ja kaks magamistuba, neist ühest pääseb puhkusekorteri teisele terrassile. Ühes magamistoas on kaks üheinimese voodit ja teises üks kaheinimese voodi. Ka on apartemendis kaks pesuruumi. Päikeseküllaselt terrassilt avaneb vaade ookeanile ja La Gomera saarele. Hind sisaldab internetiühendust ja samuti autole kohta garaažis. Kompleksis on muuhulgas soojendusega bassein.

* Hind sõltub hooajast, inimeste arvust ja majutusperioodi pikkusest.


 

Show
Lisa (Ireland)
Apartment is fabulous. It is really spacious and well equipped. The location is great as it's near enough to late night bars and restaurants but quiet enough to have a restful night's sleep. The pool area is lovely and the views from the balcony at sunset are beautiful. Oliver was very pleasant to deal with, always replied to messages quickly, met us on time for both check in and check out. We would stay here again and would have no hesitation in recommending the apartment to others.

Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi internetiühendus.

© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.