languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Kolmetoaline apartement Neptuno

Hind alates 95 eurot / öö*

 

Majutus kuni neljale

Pindala

85 m2

Tube

3

Terrassid

20 m2

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodi
Köök komplekteeritud
Dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Kolmetoalise ehk kahe magamistoaga duplex-puhkusekorteri asukoht on parim, mida saare lõunarannikul võib soovida - ookeani esimene liin, vahetult Puerto Coloni jahisadama läheduses. Tegemist on prestiižse piirkonnaga ja majutus on vaid paar minutit jalutada lähimast supelrannast. Teadagi leidub lähipiirkonnast kõik vajalik - kauplused, kohvikud-baarid ja restoranid ja ka San Eugenio ostukeskus ning hea valiku ja soodsate hindadega suur supermarket Mercadona. Muljetavaldava ookeanivaatega apartemendis on avar elutuba väljapääsuga terrassile, täielikult komplekteeritud köögiosa ja kaks magamistuba, neist ühest pääseb puhkusekorteri teisele terrassile. Ühes magamistoas on kaks üheinimese voodit ja teises üks kaheinimese voodi. Ka on apartemendis kaks pesuruumi. Päikeseküllaselt terrassilt avaneb vaade ookeanile ja La Gomera saarele. Kompleksis on muuhulgas soojendusega bassein.

* Hind sõltub hooajast ja majutusperioodi pikkusest.


 

Show
Ali (Ireland)
Lovely place. Reality is better than pictures taken. Very spacious. Lovely view from balcony.

Lisa (Ireland)
Apartment is fabulous. It is really spacious and well equipped. The location is great as it's near enough to late night bars and restaurants but quiet enough to have a restful night's sleep. The pool area is lovely and the views from the balcony at sunset are beautiful. Oliver was very pleasant to deal with, always replied to messages quickly, met us on time for both check in and check out. We would stay here again and would have no hesitation in recommending the apartment to others.

Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi internetiühendus.

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.