menu

 

Kinnisvara Tenerifel

Kui olete mõelnud kinnisvara soetamisele Tenerifel, siis oleme just meie need, kes oskavad ja suudavad teid aidata. Ja seda kogu protsessi vältel eesti keeles - alates teie poolt esitatud kriteeriumitele vastava kinnisvara väljaotsimisest ja õigusabist kuni notariaalse ostu-müügi lepingu sõlmimiseni ja ostujärgse asjaajamiseni. Meie kinnisvaraettevõte Tenerife Properties teeb koostööd ka saare teiste usaldusväärsete kinnisvarafirmadega, tänu millele on meie andmebaasis suur valik objekte.
Näeme oma klientidena kinnisvara soetajaid ja ka müüjaid, kes peavad lugu personaalsest lähenemisest.

Vajadusel aitame ka pangalaenuga. Juba aastaid teeme koostööd usaldusväärsete pankadega nagu LaCaixa ja Sabadell.

Ühtlasi oleme pärast ostu meie klientidele abiks vajalike lepingute sõlmimisel ja ümbervormistamisel (vesi, elekter, internet jne) ning meie poole saab alati pöörduda jooksvates küsimustes ka pärast kinnisvara ostutehingut. Aitame hea meelega, sest meie koostöö ei pea lõppema notarikontoris!
Lisaks kinnisvaraalastele küsimustele ning juriidilisele nõustamisele ja toele saate meilt vastused ka kõigile neile küsimustele, mis puudutavad maksustamist ja kindlustusi. Teie küsimustele vastavad alal pikima Hispaania-kogemusega eestlased-asjatundjad.


Tenerife Properties

Kui soovite üürida, müüa või osta kinnisvara Tenerifel, siis võtke meiega ühendust või saatke kinnisvara päring!

Kontori leiab aadressil:
TENERIFE PROPERTIES
Avenida de los Pueblos,
CC Palo Blanco, local 3
38660 San Eugenio (lähedal Playa de las Américasele)
Asukohta kaardil näete SIIN.
Eesti keeles suhtlemiseks soovitame sellest eelnevalt teatada. Meie telefon (Whatsapp): +34 648 525024.


Miks osta kinnisvara Tenerifel?
Mitmel põhjusel. Soodsad hinnad ja hea kliima, sest vaatamata Kanaari saarte kuulumisele Euroopasse, asuvad need geograafiliselt Aafrikas. Näiteks eestlaste hulgas populaarsel Hispaania lõunarannikul maksab kinnisvara paiguti märksa enam. Kataloonias aga on see veelgi kallim.
Kui Vahemeremaades on talvel jahedavõitu ning suvel kipub olema liiga kuum, võiks ehk alternatiivina tulla kõne alla näiteks Egiptus, mis on nii kliima kui Eestist kauguse poolest võrreldav Kanaari saartega. Egiptus aga on sootuks teise kultuurilise ning religioosse taustaga, millega kaasnevad tihtilugu omad probleemid ja lisaks veel ka turvalisusriskid. 

Võrreldes hindu mandri-Hispaanias ja Kanaaridel, räägib viimase kasuks ka see, et  kinnisvara hinnakõikumised mandril mõjutavad Tenerife hindu vaid vähesel määral. Aeg-ajalt leiavad aga siiski aset ka sund- ehk kiirmüügid, mil laenurahale toetunud ja oma võimalusi üle hinnanud omanikud on sunnitud müügihindades tegema tuntavaid mööndusi.

Kinnisvara soetamisel on tähelepanu vääriv, et paljud kliendid on saarel soetatud kinnisvara jätnud hallata meile, et seda rentida turistidele puhkusemajutusena, mis omakorda tagab omanikule regulaarse sissetuleku. On hea teada, et hooajal on meie hallatavate puhkusemajutuste täituvus pea 100% ning aastas väisab Tenerifet üle 5 miljoni külastaja.
Pikaajalisele rendile andmine võib esmapilgul ehk tunduda muretum, kuid võttes arvesse Hispaania seadusandlust võib see endaga kaasa tuua suurigi probleeme, kuna rentnikud on Hispaanias oluliselt paremini kaitstud kui Eestis. Seetõttu ongi taolised nn. holiday rent apartemendid Tenerife lõunaosas selges ülekaalus.

Millal osta saarel kinnisvara?
Võiks alati öelda, et just praegu on selleks parim aeg! Nimelt on aastatega kinnisvarahinnad saarel märgatavalt kallinenud ja need on endiselt tõusuteel. Huvi on olnud läbi aegade Tenerife kinnisvara vastu suur ja Tenerife on pikalt olnud üks eelistatuim puhkamispiirkond. Nii saare lõuna-  kui ka kaguosa piirid aga panevad paika ühelt poolt ookean ja teiselt poolt keset saart kõrguvad mäed. Nii leidubki kogu saarel hulk piirkondi, mis ongi juba «valmis saanud», maad uute komplekside rajamiseks pole aga enam kusagilt võtta. 

 

Jälgi meie kinnisvaralehte Facebookis!

 

Kuidas toimub kinnisvara ostmine Tenerifel?

 

 

Maksud

 

 

 

 

 

 


 

 

© 2012-2022 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.