menu

 

Kinnisvara Tenerifel

Kui olete mõelnud kinnisvara soetamisele Tenerifel, siis oleme just meie need, kes oskavad ja suudavad teid aidata. Ja seda kogu protsessi vältel eesti keeles - alates teie poolt esitatud kriteeriumitele vastava kinnisvara väljaotsimisest ja õigusabist kuni notariaalse ostu-müügi lepingu sõlmimiseni ja ostujärgse asjaajamiseni. Teeme koostööd ka saare teiste usaldusväärsete kinnisvaraettevõtjatega, tänu millele on meie andmebaasis piisavalt suur valik erinevaid objekte.
Näeme oma klientidena kinnisvara soetajaid ja ka müüjaid, kes peavad lugu personaalsest lähenemisest.

Vajadusel aitame ka pangalaenuga. Juba aastaid teeme koostööd usaldusväärsete pankadega nagu LaCaixa ja Sabadell.

Ühtlasi oleme pärast ostu meie klientidele abiks vajalike lepingute sõlmimisel ja ümbervormistamisel (vesi, elekter, internet jne) ning meie poole saab alati pöörduda jooksvates küsimustes ka pärast kinnisvara ostutehingut. Aitame hea meelega, sest meie koostöö ei pea lõppema notarikontoris!
Lisaks kinnisvaraalastele küsimustele ning juriidilisele nõustamisele ja toele saate meilt vastused ka kõigile neile küsimustele, mis puudutavad maksustamist ja kindlustusi. Teie küsimustele vastavad alal pikima Hispaania-kogemusega eestlased-asjatundjad.


Kui soovite üürida, müüa või osta kinnisvara Tenerifel, siis võtke meiega julgelt ühendust või saatke kinnisvara päring!
Tenerifel kohapeal kokkusaamiseks soovitame eelnevalt ajas kokku leppida.
Meie telefon / Whatsapp: +34 648525024 ja email: info@tenerifesiesta.com.


Miks osta kinnisvara Tenerifel?
Enne kõike kindlasti aastaringselt hea stabiilse kliima tõttu, sest vaatamata Kanaari saarte kuulumisele Euroopasse, asuvad need geograafiliselt Aafrikas.
Kui Vahemeremaades on talvel jahedavõitu ning suvel kipub olema liiga kuum, siis Tenerifel, mida kutsutaksegi igavese kevade saareks, on sobivalt soe ja päikeseline igal aastaajal.  

Kinnisvara soetamisel on tähelepanu vääriv, et paljud kliendid on saarel soetatud kinnisvara jätnud hallata meile, et seda rentida turistidele puhkusemajutusena, mis omakorda tagab omanikule regulaarse sissetuleku. On hea teada, et hooajal on meie hallatavate puhkusemajutuste täituvus pea 100% ning aastas puhkab Tenerifet enam kui 5 miljonit inimest.

Millal osta saarel kinnisvara?
Võiks alati öelda, et eile! Nimelt on aastatega kinnisvarahinnad saarel märgatavalt kallinenud ja need on endiselt tõusuteel. Huvi on olnud läbi aegade Tenerife kinnisvara vastu suur ja Tenerife on pikalt olnud üks eelistatuim puhkamispiirkond. Nii saare lõuna-  kui ka kaguosa piirid aga panevad paika ühelt poolt ookean ja teiselt poolt keset saart kõrguvad mäed. Nii leidubki kogu saarel hulk piirkondi, mis ongi juba «valmis saanud», maad uute komplekside rajamiseks pole aga enam kusagilt võtta. 


Siit leiab vastuse veel nii mõnelegi küsimusele: KINNISVARAST TENERIFEL

 

Jälgi ka meie kinnisvaralehte Facebookis!

 

Kuidas toimub kinnisvara ostmine Tenerifel?

 

 

Maksud

 

 

 

 

 

 


 

 

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.