languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Ookeanivaatega stuudio-apartement

Hind alates 49 eurot / öö*

 

Majutus kahele

Pindala

36 m2

Tube

1

Terrass

5 m2

 

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Lahtikäiv diivanvoodi kahele inimesele
Dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Võrratu ookeanivaatega stuudio-apartement asub Playa de las Americase populaarseima supelranna Playa Troya läheduses. Tegu on keskusega kuid samas vaikse äärmiselt hea piirkonnaga. Ookeaniranda vaid 150 meetrit. Kõik muu ideaalseks puhkuseks vajalik leidub samuti vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ja saare soodsaima supermarketi Mercadonanigi jalutab vähem kui kümne minutiga. Vahetus läheduses on ka Las Americase bussijaam (Estación de Guaguas - Costa Adeje) ning lähedalasuvatest atraktsioonidest väärivad kindlasti äramainimist Siam Park ja Aqualand. Hästi varustatud korteris on võimalik majutada kaks inimest. Korteris on TV, pesumasin ja muu vajalik ka pikemaks puhkuseks. Ameerika stiilis köök on täielikult komplekteeritud: lauanõud, köögitarbed, pliit ahjuga, külmutuskapp jne. Kenasti haljastatud kompleksis on kohvik, bassein, solaarium ning tasuta internetiühendus.

Vaata ka teist majutust samas kompleksis!

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust. Küsi pakkumist!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi kompleksis tasuta.


<

© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.