languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Villa Cleopatra

Hind alates 1900 eurot / nädal*

 

Majutus kuni kuuele

Pindala

190 m2

Tube

4

Terrass

40 m2

 

TV
Külmik
Kaks üheinimese voodit
Köök komplekteeritud
Vann ja dušš Parkimisvõimalus Kaks kaheinimese voodit

 

 

 

Villa Cleopatra asub rahulikus piirkonnas Chayofas, kust Playa de las Americase ja Cristianose keskusesse on vaid ligikaudu 3 kilomeetrit. Kahekorruselise villa aias on terrass ja solaarium, ning soojendatav bassein 7x3,5m, jacuzzi ja ping-pongi laud. Kõigi tubade dekoreerimisel ja möbleerimisel on arvestatud vaid kõrgete standarditega. Magamistoad asuvad teisel korrusel, neist kaks kaheinimese voodiga ja üks kahe üheinimese voodiga. Teisel korrusel on ka kaks vannituba. Esimesel korrusel on avar elutuba ja sektor hubaseks õhtusöögiks, modernne täielikult komplekteeritud köök (küpsetusahi, mikroahi, külmutuskapp, nõudepesumasin jne.) ja külalistele WC. Teie kasutuses on WiFi, TV, DVD ja CD-mängija.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurim eestikeelne puhkusemajutuse pakkuja Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on alati asjakohane OMA MAJUTUSPÄRINGUS märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime oma pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiad meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄIDA PÄRINGU VORM JA SAADA SEE MEILE! Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates kuurortides.
Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või hiljemalt kuni kolm päeva enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Broneering on võimalik tühistada hiljemalt 21 päeva enne reisi. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi tasuta.


© 2012-2019 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.