languages
menu

Soodsate hindadega rendiautod Tenerifel ja Gran Canarial!

Pakume autorendi teenust saarte soodsaimate hindadega. Auto reserveerimiseks ei ole vajalik maksta reserveerimistasu ega deposiiti. Auto tuuakse kohale vastavalt Teie soovile, kas Tenerife South või Tenerife North lennujaama ning Los Cristianosest kuni Fañabeni tuleb teie juurde agent ning viib teid kontorisse, kus sõlmite lepingu ning saate auto. Gran Canarial teenindame ainult lennujaama. Arveldamine (krediitkaardiga) toimub lepingu sõlmimisel.

Palume panna tähele, et juhi vanuse alammääraks on 23 aastat ja juhikogemust peab olema vähamalt 1 aasta. Luksussõidukite rentimisel on juhi vanuse alammääraks 25 aastat ja juhistaaži peab olema vähemalt 3 aastat.

Kõik rendihinnad sisaldavad täiskindlustust (CDW avariikindlustus, CDW-PAI õnnetuskindlustus, auto kindlustus TP).

 

Tutvu meie pakutavate autode ja hindadega siin!

Juhime tähelepanu sellele, et hinnad on ALATES ning võivad olenevalt hooajast mõnevõrra muutuda. Pikemalt ette broneerides on ka auto hind alati odavam. Pärast tellimisvormi täitmist ja saatmist saadame teile konkreetse pakkumise 24 tunni jooksul.


Kui soovite autot Tenerife lõunalennujaama (Tenerife Sur), kuid loovutate selle põhjalennujaamas (Tenerife Norte) või vastupidi, siis lisandub rendihinnale 20 eurot.

Eraldi küsi ka spetsiaalset hinnapakkumist pikemaks perioodiks kui 7 päeva.


15.07 - 9.09 ja 15.12 - 6.01 ning Lihavõttepühade ajal on kõrgendatud hinnad. Kui olete täitnud tellimisvormi, saadame teile hinnapakkumise.

Eraldi küsi ka spetsiaalset hinnapakkumist pikemaks perioodiks kui 7 päeva.


Juhul, kui mingil ettenägematul põhjusel ei ole meil võimalik anda teile konkreetset tellitud autot, siis asendatakse see teise sama grupi või kõrgema grupi autoga.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huvitavat

Saarest


weather

 

 

galleryapart

© 2012-2021 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.