languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Villa Sol

Hind alates 120 eurot / öö*

 

Majutus kuni kuuele

Pindala

80 m2

Tube

3

Terrass

60 m2

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid
Köök komplekteeritud
Dušš Parkimisvõimalus Üks kaheinimese voodi ja üks lahtikäiv sohva

 

 

 

Villa Soli majutus sisaldab privaatset kolmetoalist korterit eraldi sissekäiguga. Villa asub Chayofas, kust Playa de las Americase ja Cristianose keskusesse on vaid 3 kilomeetrit. Korter Villa Solis on muuhulgas ideaalne perepuhkuse veetmiseks. Kolmetoalises villamajutuses on teie käsutuses privaatne bassein välidušiga, kaks terrassi ning solaarium. Korteris on kaks magamistuba - ühes neist kaks üheinimese voodit ja teises kaheinimese voodi. Elutoas on lahtikäiv diivan. Vajadusel saab kasutusse ka väikelapse voodi. Majutuses on täielikult komplekteeritud Ameerika-stiilis köök. Elutoas on SAT-TV, CD-mängija. Soovi korral basseini kütmine maksab eraldi 90 eurot nädalas.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust. Küsi pakkumist!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi tasuta.


© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.