languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Aiaga duplex-apartement

Hind alates 59 eurot / öö*

 

Majutus kuni neljale

Pindala

50 m2

Tube

2

Terrass

aed

 

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodid ja diivan
Kaheinimese voodi
Vann, dušš ja bidee Parkimisvõimalus

 

 

 

Bungalow-tüüpi aiaga majutus asub suurepärases kohas - Playa de las Americase keskuses. Vaatamata kesksele asukohale on kompleks privaatne ja vaikne, mistõttu sobib suurepäraselt ka lastega puhkamiseks. Apartemendi esimesel korrusel on elutuba ja ameerika stiilis lahtine köök, mis on täielikult komplekteeritud. Teisel korrusel on magamistuba ning pesuruum. Majutus mahutab kuni neli inimest - kahele pakume kaheinimese voodit ja kahele kahekordset voodit. Kompleksi vahetus läheduses asub Playa de las Americase bussijaam Guaguas ning saare soodsaimate hindadega supermarketini jalutab vaid 15 minutiga. Maitsekalt haljastatud kompleksis on bassein. Majutusest on vaade aeda ning Playa de las Americase soosituimast supelrannast Playa de Troya jääb kompleks vaid 200 meetri kaugusele.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurim eestikeelne puhkusemajutuse pakkuja Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEIL! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates kuurortides.
Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või hiljemalt kuni kolm päeva enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne reisi. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi tasuta.


© 2012-2021 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.